Home>Job opportunities>Java Developer/Team Leader

Java Developer/Team Leader

Development Permanent contract Łódź Poland

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:

• tworzenie i rozwój usług szyny integracyjnej banku przy wykorzystaniu Java/J2EE i szyny Apache Servicemix,
• wytwarzanie nowych elementów oprogramowania banku za pomocą nowoczesnych technologii takich jak JAVA8,
Docker, Git
• tworzenie nowego kodu z naciskiem na jego testowanie i optymalizację wydajności,
• współpracę z zespołem Projektantów – Programistów, Analityków Systemowych IT i Inżynierów Testów
Oprogramowania.
• rozdział zadań w zespole programistów Java i mentoring dla bardziej złożonych problemów programistycznych

Kwalifikacje

Zapraszamy do naszego zespołu, jeśli:
• posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów z zakresu informatyki,
• masz co najmniej czteroletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w Java,
• znasz technologie usług sieci Web (ESB, SOA, XML WebService, REST, mikrousługi),
• posiadasz wiedzę z zakresu Spring, JDBC, JEE, XML/XSD/XSLT
• masz doświadczenie w pracy z Eclipse lub IntelliJ, SVN
• znasz relacyjne bazy danych oraz SQL.

Mile widziane są również:
• znajomość technologii: Apache Servicemix ESB, ActiveMQ, XSLT, JAXB, CXF, WSDL,
• znajomość dobrych praktyk wytwarzania kodu
• doświadczenie w pracy z narzędziami Maven, Jenkins, SoapUI, Git, Docker
• doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach integracyjnych dla sektora bankowego.

Opis firmy

At Devoteam, we deliver innovative technology consulting for business.
We are 6,700 professionals dedicated to ensuring our clients win their digital battles.
We are always looking for people who are passionate about creating innovative, value-added solutions that are tailor-made for our customers.
Come and join our 35 nationalities spread across 20 countries in EMEA!

Dodatkowe informacje

U nas da się!
• pracować w fantastycznej atmosferze,
• utrzymać równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym,
• ciągle się rozwijać,
• realizować pasjonujące projekty,
• pracować nad rozwiązaniami integracyjnymi w architekturze SOA,
• dostarczać rozwiązania o wysokiej jakości dzięki narzędziom Continuous Delivery i testom automatycznym,
• być członkiem zespołu, na który zawsze możesz liczyć!

Oferujemy:
• Umowę B2B
• Pakiet Medyczny

#DigitalTransformakers IT Specialist

#Technophile #Geek #ProblemSolver

You share your clients’ challenges; you facilitate innovation and change behaviour to make organisations more agile.

Reinvent, collaborate and digitalise are your buzzwords. In short, are you comfortable with leading the digital revolution to change the world?

Don’t delay. We have a place for you in our family!

Bastiaan CeuppensPrincipal Consultant & Practice Manager